Najlepsze

Makijaż 2017: Modne makijaże na wesele dla brunetek

Sezon weselny już w pełni. Zastanawiasz się jak umalować się na tą szczególną uroczystość? Zobacz najnowsze trendy i wybierz swoje ulubione. Poznaj niezwykłe i modne makijaże na wesele dla brunetek.

Jak wykonać makijaż w stylu francuskim? Najpiękniejsze propozycje w galerii

Jak wykonać frencz make up? Makijaż francuski, wyróżnia się dwoma elementami: czarną kreską na oku i czerwonymi ustami. Twarz powinna być nawilżona i świetlista, a przy tym jak najbardziej naturalna. Przedstawiamy 10 propozycji na makijaż francuski, dzięki którym poczujesz się uwodzicielsko i zmysłowo.

Makijaż dla niebieskich i zielonych oczu – galeria najpiękniejszych propozycji

Jesteś w tej nielicznej grupie posiadaczy niebieskich lub zielonych tęczówek? Pochwal się nimi. Pokazujemy jak za sprawą makijażu  dziennego i wieczorowego podkreślić spojrzenie. Przygotowaliśmy piękne makijaże dla niebieskich i zielonych oczu. Z pośród galerii zdjęć wybierz najlepsze dla Ciebie.

Jak pomalować się na wesele, aby wyglądać wyjątkowo ślicznie? 10 instrukcji krok po kroku

Zastanawiasz się jak pomalować się na wesele, aby wyglądać wyjątkowo ślicznie? Przygotowaliśmy świetne instrukcje, które krok po kroku pokażą Ci jak go wykonać.  Jeden z tych boskich makijaży na wesele może być Twój. Sprawdź, jak samodzielnie wykonać ślubny make-up i i zainspiruj się!

Subtelna i elegancka – czyli sprawdzone pomysły na makijaże oczu na co dzień

Zastanawiasz się jak malować się na co dzień, aby wyglądać wyjątkowo ślicznie? Przygotowaliśmy świetne propozycje, które zainspirują Cie do zmiany wyglądu. Zobacz  sprawdzone pomysły na makijaże oczu na co dzień. Pokazujemy jak być  subtelną i elegancką w kilka chwil.

Top 10 zmysłowych makijaży na imprezę dla blondynek

Szukasz odważnego i zmysłowego makijażu na imprezę? Przydymione oczy czy podkreślone usta, a może jedno i drugie? Pokazujemy 10 zmysłowych makijaży na imprezę dla blondynek. Oczaruj znajomych i zawróć w głowie wszystkim napotkanym facetom. 

Niezwykłe makijaże na wesele dla światowej, druhen, lub mamy

Szukasz inspiracji na makijaż na wesele dla swojej mamy? A może jesteś druhną, albo świadkową i nie wiesz jaki makijaż będzie odpowiedni? Przygotowaliśmy zbiór niezwykłych ślubnych inspiracji. Oto efektowne makijaże na wesele, dla światowej, druhen, lub mamy. Dopasuj je do swojej stylizacji.

Hit: 10 propozycji na makijaż ślubny z akcentem na usta

Lubisz mocne kolory na ustach i nie wyobrażasz sobie, żeby w Twoim makijażu ślubnym zabrakło szminki w intensywnym kolorze? Poznaj wyjątkowe inspiracje, które pomogą Ci w wyborze tego jedynego. Mamy dla Ciebie 10 najlepszych propozycji na makijaż ślubny z akcentem na usta. Twój przyszły mąż będzie oczarowany!